TECHNIKA

Disponujeme technikou pro vyprošťování a odtahy nákladních vozidel a strojů i osobních automobilů a také pro jeřábnické práce. Veškeré služby jsme schopni poskytnout po celé ČR.

 

Mercedes Benz 1218 odtahovka

Potřebujete ušetřit náklady na převozy? Pak využijte toto speciální odtahové vozidlo vybavené hydraulickým navijákem. Užitečná nosnost vozidla je 6,5 t, rozměry ložné plochy 6 x 2,3 m. Vhodné pro místa se zhoršenou dostupností pro tažené podvalníky, nebo tam, kde jsou neekonomické. Převeze stavební stroje a různé mechanismy, maringotky, kontejnery, stavební buňky, nebo jakýkoliv jiný vhodný náklad.

 

TATRA 815 AD150 autojeřáb

Dvounápravový autojeřáb o nosnosti 15 t a délce ramene 16 m, s nástavcem 24 m. Výhodou jsou menší rozměry podvozku v omezeném prostoru stavby.

 

Tatra 815 6 x 6, valník s hydraulickou rukou

Tatra 815 6 x 6, valník s hydraulickou rukou vhodný pro přepravu všech volně ložených, nebo paletizovaných materiálů, stavebních buněk a 20" kontejnerů i v těžkém terénu stavby, HR Hiab 90 - 7m/1300 kg a 6 x 2,5m ložná plocha.

 

Vyprošťovací buldozer S 100

Tam kde kolová technika neprojede, pomůže tento stroj s vyproštěním, může udělat cestu, navijákem vytáhnout cokoli z nepřístupné rokle, nebo třeba jen doveze zásoby do odříznutých míst v době kalamity.Po dohodě práce buldozerem Stalinec S 100.